PRODUCENT REKLAM

PROJEKTY GRAFICZNE

ARTSTUDIO

Projektujemy z pasją. Nie ma dla nas ograniczeń, zaprojektujemy wizytówkę, ulotkę, folder, projekt samochodu, reklamy zewnętrznej, bannerów, logo i wiele wiele innych.

Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów by byli w pełni zadowoleni z naszej usługi i chętnie do nas wracali. Łączmy oczekiwania klienta z doświadczeniem i wiedzą, jaką posiadają nasi graficy. Projektowanie reklamy w głównej mierze opieramy na jakości oraz wszechstronności, którą uzyskujemy dzięki wieloletniej praktyce w programach graficznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu tworzymy artystyczne projekty dostosowane do możliwości technicznych wykorzystywanych przez nas materiałów wtedy przygotowany projekt jest zarówno efektowny, trwały, jak i odporny na warunki atmosferyczne i eksploatacyjne.

Do każdego projektu reklamy zewnętrznej nasz klient otrzymuje całą wizualizację reklamy. Dzięki czemu jest w stanie zobaczyć jak jego reklama będzie wyglądała np. w dzień i w nocy w miejscu przez niego wyznaczonym . Dzięki tej formie klient ma całkowitą pewność tego, co zamawia.

W przypadku projektowania materiałów poligraficznych wstępne projekty wysyłamy w kilku wersjach kolorystycznych i graficznych, aby klient mógł wybrać w, którą stronę możemy kontynuować projektowanie.

Przy projektowaniu, kierujemy się przede wszystkim analizą branży, w jakiej działa nasz klient, co go wyróżnia, jakie informacje są dla niego najistotniejsze, co w pierwszej kolejności chce przekazać swoim przyszłym klientom.

Mamy świadomość tego, że nie każdy projekt wymaga takiego samego zaangażowania, ilości propozycji i że nie każdy Klient jest wymagający w takim samym stopniu. Dlatego też wiążącą i ostateczną wycenę podajemy dopiero po zapoznaniu się z materiałami, jakimi dysponuje Klient.

Jeśli masz gotowy projekt graficzny lub opracowane logo prosimy, abyś przesłał go nam w wersji wektorowej. Ułatwi to nam dalszą obróbkę i możliwość wyceny danego projektu. 

Adres

ul. Piotra Skargi 34J
41-500 Chorzów

Dane kontaktowe

biuro@producent-reklam.com
biuro: +48 537 455 048
mobile: +48 515 347 867

© Copyright 2019 artstudio - Wszystkie prawa zastrzeżone.